SOCI ORDINARI

Bartosik Dr. P. Grzegorz, O.F.M.Conv.

Polska

Klasztor Niepokalanów

96-515 Teresin -  Polska

e-mai: bartosik@franciszkanie.com.pl

Battaglia Dr. P. Vincenzo, O.F.M.

Roma, Italia

Collegio S. Antonio

Via Merulana, 124

00185 Roma

email: vbattaglia@libero.it 

Bruni Dr. P. Giancarlo, O.S.M.

Italia

Eremo S. Pietro a Le Stinche

50020 Panzano in Chianti (FI)

email: ersapisti@libero.it

Calero Dr. P. Antonio, S.D.B.

España

Calle Salesianos 3

41008 SEVILLA – España

email: antonio.calero@salesianos.edu

Cecchin Dr. P. Stefano M., O.F.M.

Collegio S. Antonio

Via Merulana 124 / 00185 Roma

Email: cecchinstefano@hotmail.it

Cristino Dr. Rev. Luciano

Portugal

Santuario de Nossa Senhora de Fatima

2496 FATIMA - Portugal

email: sesdi@santuario-fatima.pt

Chua Dr.sa Sr. Celia, MIC

Canada-Taiwan

Dal Covolo Mons. Enrico

Italia

Rettore della Pontificia Università Lateranense

00120 Città del Vaticano

Di Girolamo Dr. P. Luca, OSM

Italia

Pontifica Facoltà Teologica Marianum

Via XXX Aprile, 6

00153 ROMA

email: luca.dg@mar.urbe.it

Escudero Cabello Dr. P. Antonio, S.D.B.

Roma

P.zza dell’Ateneo Salesiano 1

00139  ROMA

email: escudero@ups.urbe.it

Faccioli Dr. P. Gino Alberto, O.S.M.

Italia

Istituto Teologico S. Maria di Monte Berico

Viale Cialdini, 2

36100 Vicenza

email: g.faccioli@issrmonteberico.it

Fernández Jiménez Dr. Don Francisco M.

España

calle de las Armas, 1,

45001 Toledo,
 e-mail: fcomfdez@gmail.com

Ferrer Grenesche Dr. Mons. Juan Miguel

España

Instituto Teológico San Ildefonso de Toledo

Plaza San Andrés, 3

45002 Toledo, Spagna

email: jmfgrenesche@gmail.com

Flores Dr.sa Deyanira

Costa Rica

Apdo. 766, C.D. 2050

San Pedro, Montes de Oca

COSTA RICA

Email: dmflores@racsa.co.cr

Forte Mons. Bruno

Italia

Vescovo di Chieti-Vasto

Piazza G.G. Valignani, 4

66100 Chieti

Galignano Dr. P. Eugenio, O.F.M.Conv.

Italia

Basilica Santuario di San Francesco Antonio Fasani

Piazza Tribunali,

71036 Lucera (FG) 

Email: Eugali@ofmconv.org

Govaert Dr.sa Lutgart

Austria

Das Werk Thalbachgasse 10

6900 BREGENZ  - Austria

email: verwaltung@thalbach.at

Hauke dr. Rev Manfred

Svizzera

Facoltà di Teologia

Via Buffi 13

CH-6904 Lugano (Svizzera)

email: manfredhauke@bluewin.ch

Kawak Sua Beat. Jean

Siria - USA

Archdiocese of the Syriac Orthodox Church for the Eastern United States

Paramus, New Jersey

Kochaniewicz Dr. P. Boguslaw, O.P.

Polska

Wydział Teologiczny

Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

Ul. Wiezowa 2/4

61-111 Poznan  -  Polska

Krolikowski Dr. Rev. Janusz

Polska

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie

ul. Kanonicza 25,

31-002 Kraków (Polonia)         

Kulandaisamy Dr. P. Denis, O.S.M.

India - Roma

​Pont. Fac. Teol. Marianum

Viale XXX Aprile 6

00153  ROMA

email: denisosm@yahoo.com

Kumala P. Janusz, M.I.C.

Polska

Centrum Formacji Maryjnej “Salvatoris Mater” Księży Marianów

Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej

ul. Klasztorna 4

62-563  Licheń Stary  -  Polska

email: kumala@kn.home.pl

Langella Dr. Alfonso

Italia

Via Barcaiola 20

80056 Ercolano (NA)

email: famlangella@hotmail.com

Limouris Metropolita Gennadios

Turchia

Rum Patrikhanesi

Fener Haliç

34220 Istanbul  -  Turkey

Lubina P. Petar, O.F.M.

Croatia

Trg G.Bulata 3

21000 SPLIT  - Croazia

email: petar.lubina@st.t-com.hr

Maggiani Dr. P. Silvano, O.S.M.

Italia

Pont. Fac. Teol. Marianum

Viale XXX Aprile 6

00153  ROMA

Maggioni Dr. P. Corrado, S.M.M.

Italia

Viale Vaticano, 42

00165 Roma

email: cormag@iol.it

Manns Dr. P. Frédéric, O.F.M.

Israel

Studium Biblicum Franciscanum

Via Dolorosa, P.O. Box 19424

91193 Jerusalem (ISRAEL)

Manzi Dr. Rev. Franco

Italia

Seminario Arcivescovile di Milano «Pio XI»

Via Papa Pio XI, n° 32

21040 - Venegono Inferiore (VA) 

email: francomanzi@seminario.milano.it

Maritano Dr. Rev. Mario, S.D.B.

Italia

Piazza dell’Ateneo Salesiano 1

00139  ROMA

email: maritano@ups.urbe.it

Masciarelli Dr. Rev. Michele Giulio

Italia

Parrocchia 12 Apostoli, Via Amiterno

66013 Chieti Scalo 

 

Militello Dr.sa Cettina

Italia

Viale di Villa Pamphili 20

00152  ROMA

email: cmilitello@virgilio.it

Naumann Dr.sa Sr. Isabell, ISSM

Australia

Systematic Theology - Catholic Institute of Sydney
99 Albert Street
STRATHFIELD NSW 2135 - AUSTRALIA
Email  inaumann@cis.catholic.edu.au
Website  www.cis.catholic.edu.au

Oka Ritsuko Dr. Sr. Luca Maria

Japon

Franciscan Sisters of M.I.

Tokake 2747-6 Konagai-cho

Isahaya City, Nagasaki

Japan 859-0193

email: ritsuko_oka@yahoo.co.j

Pach Dr. P. Jan, O.S.P.P.E.

Polska

ul. A. Kordeckiego 2

42-225 Częstochowa - Polska

Pek Dr. Rev. Kazimierz

Polska

Ul. Bazylianowka 54B

20-160 Lublin  - Polska

Perrella Dr. P. Salvatore, O.S.M.

Italia

Pontificia Facoltà Teologica Marianum

Via Trenta Aprile, 6

00153 ROMA

email: info@salvatoreperrella.it

Riestra Dr. Rev. José Antonio

España

c/ Benjamín de Tudela 21, 2º A

31008 Pamplona (Navarra) España

email: riestra@pusc.it

Roggio Dr. P. Gian Matteo

Italia

Piazza Madonna della Salette 3
00152 Roma

email: gianmatteo.roggio@saletteinfo.org 

Román Villalón Dr. don Álvaro

España

Bda. La Esperanza 127
41320 Cantillana (Sevilla)